Kontakt oss

Under er kontaktinformasjon til Kulturbadet.
Nederst på siden finner du kontaktskjema som kan fylles ut og sendes oss direkte.

Kulturbadet Sandnessjøen

Besøksadresse: Torolv Kveldulvsons gate 10, 8800 Sandnessjøen

Postadresse: Postboks 1006, 8806 Sandnessjøen

Telefon: 75 07 55 55

E-post: kulturbadet@alstahaug.kommune.no



Daglig leder

Odd Arnold Skogsholm

Telefon:  975 71 286

oas@alstahaug.kommune.no

 

Konsulent - Allmenn kultur

Svein-Harald Carlsen

Telefon: 995 20 444

svein-harald.carlsen@alstahaug.kommune.no

 

Kulturbadkonsulent - marked/kino

Trine Mathisen Vassvik

Telefon:  952 78 329

tmv@alstahaug.kommune.no

 

Kulturbadkonsulent - booking/scene

Beate Kristin Skogsholm

Telefon:  415 22 345

bks@alstahaug.kommune.no

 

Kulturbadkonsulent - badeanlegg

Odd Einar Lorentzen

Telefon: 909 85 003

odd.einar.lorentzen@alstahaug.kommune.no

 

Avdelingsleder kiosk

Randi Andersen

Telefon: 950 71 227

randi.andersen@alstahaug.kommune.no

 

Driftstekniker/Scenemester

Håvard Husmo  

Telefon:  951 52 594

havard.husmo@alstahaug.kommune.no

 

Tekniker (scene)

Håkon Flatøy

Telefon:  951 46 524

hakon.flatoy@alstahaug.kommune.no

 

Biblioteksjef

Britt Olsbyengen

Telefon:  957 80 719

britt.olsbyengen@alstahaug.kommune.no

 

Leder Frivilligsentral

Lars Evan Lauritzen

Telefon:  918 26 937

lars.evan.lauritzen@alstahaug.kommune.no

_
_
_